Wyniki konkursu plastycznego „Jesienna kompozycja”

Z przyjemnością informujemy, że rozstrzygnięty został przedszkolny konkurs plastyczny „Jesienna kompozycja”, którego celem było:
– rozbudzenie wyobraźni oraz poczucia estetyki,
– rozwijanie zainteresowań różnorodnymi technikami plastycznymi,
– promowanie twórczości dziecięcej,
– rozwijanie pracy twórczej,
– zachęcanie do wspólnego współdziałania z rodzicami,
– promowanie rodzinnej atmosfery podczas wspólnego wykonywania pracy plastycznej,
– zachęcenie do obserwacji przyrody jesienią.
Na konkurs wpłynęło 59 prac. Każda charakteryzowała się oryginalną gamą kolorów i różnorodnością materiałów. Wysoki poziom estetyczny i pomysłowość wykonania wszystkich prac powodowały trudności we wskazaniu tych najpiękniejszych. Jury miało więc „twardy orzech do zgryzienia”. Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:
I Miejsce – Iga Matusiak
II Miejsce – Franciszek Michalak
III Miejsce – Julia Wacławiak
Wyróżnienia:
Alicja Brygier i Adam Janczak

Dziękujemy Pani Dyrektor Joannie Przybylak za patronat nad konkursem „Jesienna kompozycja” oraz jury w składzie: Pani Ewie Dąbrowskiej, Pani Jolancie Olczak, Pani Julii Liczkowskiej oraz Panu Marcinowi Więckowskiemu za podjęcie się wyzwania wyłonienia laureatów konkursu. Dziękujemy również pracownikom przedszkola za pomoc w przygotowaniu wystawy prac. Wręczenie dyplomów i upominków ufundowanych dla laureatów przez Radę Rodziców odbędzie się 9 listopada w Gminnym Przedszkolu im. Jana Pawła II w Piątku. Wszystkim uczestnikom jeszcze raz gratulujemy!!!

Opracowała: A. Jabłońska

Skip to content