8kwi2024

2 kwietnia obchodzony był Światowy Dzień Świadomości Autyzmu. Coraz częściej spotykamy w swoim otoczeniu osoby ze spektrum, dlatego i w naszym przedszkolu chcemy przybliżyć to zagadnienie dzieciom, rodzicom, nauczycielom i wychowawcom. Przy wsparciu Instytutu Wspomagania Rozwoju Dziecka organizujemy w przedszkolu tzw. „Niebieskie Igrzyska”, które będą się wiązały z różnymi przedsięwzięciami w tym temacie. Przedszkolaki wezmą udział w dwóch częściach „Niebieskich Igrzysk”: edukacyjno-warsztatowej oraz sportowej. Natomiast wszystkich zainteresowanych Rodziców zapraszamy na spotkanie edukacyjne ze specjalistami z Fundacji „Autism Team”, które odbędzie się w poniedziałek 15 kwietnia o godz. 15.30 w naszym przedszkolu.