Konkurs recytatorski „Powiedz mi wierszyk”

19 kwietnia w Domu Kultury w Łęczycy odbył się IV konkurs recytatorski dla przedszkolaków pt. „Powiedz mi wierszyk”. Konkurs adresowany był dla dzieci w wieku od 3 do 6 lat + zerówka. Nasze przedszkole również miało swoich reprezentantów w tym konkursie. Byli to: Amelia Czerwińska, Pola Marciniak, Zofia Oborska, Maja Bernadt, Mateusz Rutkowski, Nastazja Oterska, Alicja Bródka oraz Laura Konowalska. Dzieci wspaniale zaprezentowały się w wybranym przez siebie wierszyku. Na zakończenie każdy uczestnik otrzymał dyplom oraz upominek. Bardzo miło nam poinformować, iż III miejsce w kategorii „5-6 lat +zerówka” zajęła Alicja Bródka z grupy „Jagódki”. Bardzo gratulujemy naszym reprezentantom fantastycznego występu i życzymy dalszych sukcesów.

Opracowała: E. Czerwińska

zdjęcia: Dom Kultury w Łęczycy     

Skip to content