10 czerwca odbył się X Międzyprzedszkolny Festiwal Piosenki „Letni Song”, którego organizatorem było Gminne Przedszkole im. Jana Brzechwy w Górze św. Małgorzaty. W konkursie wzięły udział dziewczynki z grupy „Czerwonej”: Iga, Klaudia, Madzia, Zosia, Judytka, Nela i Maja, które zaprezentowały piosenkę pt. „Już lato”. Serdecznie gratulujemy dziewczynkom udanego występu i życzymy im dalszych sukcesów oraz rozwijania muzycznych talentów!
Opracowała: K. Gromska