Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

To już kolejny rok, kiedy to nasze przedszkole przyłączyło się do ogólnopolskiej akcji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. W tym roku zebrane pieniądze przekazane będą na pozyskiwanie środków „dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”. Przedszkolaki z pięciu grup: „Smerfy”, „Skrzaty”, „Sprytne Liski”, „Wesołe żabki”, „Tygryski” zaprezentowały przybyłej publiczności swoje wokalne i taneczne umiejętności, za które nagrodzone zostały gromkimi oklaskami. Na naszym przedszkolnym stoisku można było skosztować pysznych ciast, babeczek przygotowanych przez rodziców naszych przedszkolaków. W tym roku do naszej przedszkolnej puszki udało się zebrać aż 1056,90 złotych i 1 euro. Serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom za ogromne, kochające i hojne serca. Do zobaczenia za rok!

Skip to content