Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

32 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy to święto wszystkich tych, którzy chcą pomagać innym. Każdy z nas może zaangażować się w tworzenie finału WOŚP tak, by był on piękniejszy, bardziej kolorowy i radosny a także zakończył się sukcesem- przede wszystkim dla tych, którzy korzystają z zakupionego sprzętu. Nasze przedszkole jak co roku przyłącza się do tego jakże szlachetnego zadania. W tym roku gramy pod hasłem „Płuca po pandemii – gramy dla dzieci i dorosłych”. Zbiórka w naszym przedszkolu zaczyna się już od najbliższego poniedziałku i polegać będzie na rozprowadzaniu „orkiestrowych serduszek”. Wszyscy natomiast spotkamy się w niedzielę 28 stycznia 2024 roku na Wielkim 32 Finale WOŚP w budynku szkoły,
Kochani, zagrajmy po raz kolejny z orkiestrą, pokażmy, że mamy WIELKIE SERCE!!!!

Koordynatorki: A. Błaszczyk i I. Tomasiewicz – Matusiak

Skip to content