Spotkanie z Mikołajem

„To Mikołaj jedzie tu,
pędzi mleczną drogą.
Wszystkie dzieci się go już
doczekać nie mogą”.

Wizyta św. Mikołaja w naszym przedszkolu, to jeden z najbardziej oczekiwanych dni w roku. W środę 6 grudnia Przedszkolaki już od rana czekały na Mikołaja. Z wielką niecierpliwością spoglądały na drzwi, nasłuchiwały „Mikołajowych” dzwoneczków. Święty Mikołaj nie zawiódł i nie kazał długo na siebie czekać. Dzieci z ogromną radością przywitały Mikołaja śpiewając mu piosenki i recytując wiersze. Jak co roku każde dziecko mogło zrobić sobie z Mikołajem pamiątkowe zdjęcie. Spotkanie przebiegało w bardzo przyjaznej atmosferze. Święty Mikołaj obdarował wszystkie dzieci prezentami. Na twarzach dzieci malowała się wielka radość i przejęcie, a także nadzieja na kolejne spotkanie. Święty Mikołaju bardzo dziękujemy za odwiedziny i do zobaczenia za rok!

Opracowała: K. Mikołajczyk

Skip to content