Pasowanie na przedszkolaka w grupie „Misie”

„Dziś jest dzień wyjątkowy
Dla maluszków wprost bajkowy.
Uroczystość nie byle jaka
To pasowanie na przedszkolaka.”

30 listopada w przedszkolu odbyła się ważna Uroczystość – Pasowanie na Przedszkolaka. Dzieci, które po raz pierwszy w tym roku szkolnym zawitały do naszego przedszkola, od dłuższego czasu czekały na ten ważny dzień. Uroczystość rozpoczęła się od powitania gości i przedstawienia części artystycznej, w której dzieci zaprezentowały swoje umiejętności – dając tym samym dowód, jak dużo już potrafią. Były więc, wierszyki, piosenki, zabawy ruchowe i tańce. Po części artystycznej, dzieci obiecały: zgodnie bawić się w przedszkolu, przychodzić każdego dnia z uśmiechem, słuchać pań i pomagać kolegom, być dzielnymi przedszkolakami. Po złożonej obietnicy, pani Dyrektor dokonała uroczystego pasowania każdego dziecka na przedszkolaka. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia, każde dziecko otrzymały pamiątkowy dyplom oraz biret. Na dzieci czekała miła niespodzianka; odwiedzili nas rodzice, którzy przygotowali słodki poczęstunek, czas upłynął nam szybko w miłej atmosferze. Wszystkim dzieciom serdecznie gratulujemy i życzymy w przedszkolu samych sukcesów.

Opracowała: A. Jabłońska

Skip to content