Pasowanie na przedszkolaka

W piątek 3 grudnia najmłodsza grupa „Misie” świętowała uroczystość pasowania na przedszkolaka. Dla wszystkich „maluszków” był to wyjątkowy dzień. Okres adaptacji w przedszkolu zakończył się sukcesem. Podczas krótkiego programu artystycznego dzieci zaprezentowały swoje umiejętności, jak na przedszkolaków przystało: powiedziały wierszyk „Mam trzy latka” I. Suchorzewskiej, zaśpiewały piosenki a nawet zatańczyły prosty układ. Ceremonii pasowania dokonała Pani Dyrektor, która z radością oglądała nasz występ i mocno trzymała za nas kciuki. Na pamiątkę tego wydarzenia, każdy dzielny przedszkolak otrzymał dyplom oraz medal. Dzięki naszym kochanym Rodzicom zorganizowaliśmy słodki poczęstunek, który jeszcze dodatkowo umilił nam ten dzień. Wszystkim dzieciom z grupy „Misie” serdecznie gratulujemy i życzymy w przedszkolu samych sukcesów.

Opracowała: P. Michalak

Skip to content