Jasełka pt. „Oto dziś narodziła się miłość…”

Okres Świąt Bożego Narodzenia to czas pełen radości, piękna, magii i czarów. Czas spełniania marzeń i okazywania sobie wzajemnie miłości. Aby podkreślić wyjątkowy charakter tych świąt, już tradycyjnie jak co roku w naszym przedszkolu odbyły się Jasełka. Przedszkolaki z dwóch grup: „Jagódki” oraz „Truskawki” w pięknych strojach przedstawiły historię narodzin Dzieciątka Jezus. Do szopki oprócz aniołów czy pasterzy przybyły zwierzęta. Nowo narodzonemu Dzieciątku pokłon złożyli także Trzej Królowie oraz dzieci. Piękna scenografia i oprawa muzyczna nadała spotkaniu uroczysty i nastrojowy klimat. Rodzice oraz zaproszeni goście ze wzruszeniem obserwowali występy dzieci doświadczając niezapomnianych chwil pełnych radości. Dzieci za swój występ otrzymali gromkie brawa od publiczności. Takie podniosłe uroczystości nie tylko utrwalają dzieciom znajomość tradycji i zwyczajów świątecznych, lecz wzmacniają serdeczne relacje między nami.

link do Jasełki pt. „Oto dziś narodziła się miłość”

Opracowały:
K. Mikołajczyk, I. Tomasiewicz-Matusiak, J. Gralak

Skip to content