IV Festiwal Piosenki o Dinusiu

28 marca przedszkolaki z gr. III „Słoneczka” wzięły udział w IV Festiwalu Piosenki o Dinusiu. Organizatorem konkursu był Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Łęczycy. Głównym celem imprezy była popularyzacja treści prozdrowotnych poprzez śpiew, taniec i zabawę ze szczególnym uwzględnieniem profilaktyki antytytoniowej oraz promocja zdrowego stylu życia w środowisku wolnym od dymu tytoniowego. W tegorocznej edycji wzięło udział 8 placówek oświatowych, m.in. z Łęczycy, Witoni, Góry Świętej Małgorzaty, Świnic Warckich oraz Piątku. Nasze przedszkolaki wykonały autorski utwór pt. „Papieros to zło”, napisany przez p. rytmiczkę-Darię Antczak. Po zakończeniu przesłuchań festiwalowych, jury przyznało naszej grupie wyróżnienie. Na pamiątkę za swój występ przedszkolaki otrzymali dyplom oraz drobne nagrody rzeczowe ufundowane przez sponsorów. Gratulujemy „Słoneczkom” pokonania tremy i wspaniałego występu.

Opracowała: K. Mikołajczyk

Skip to content