Interaktywne spotkanie z bajką

,,Jeden świat jest wokół nas,
każda jego część ma sens,
drzewo, ptak, ryba, ssak
wszystko to jeden świat”

23 listopada nasze przedszkolaki uczestniczyły w spektaklu pt. „Spotkanie z bajką”, w wykonaniu Katolickiego Teatru Edukacji. W trakcie seansu dzieci przeniosły się na cztery plany filmowe przedstawiające fragmenty z bajek: „Pinokio”, „Pocahontas”, „Królowa Śniegu”, „Sindbad”. Przedszkolaki miały możliwość nie tylko poznać bohaterów i ich przygody ale także interaktywnie spędzić z nimi czas np. pomagając „Chochlikowi” poskładać rozbite lustro, czy Gerdzie znaleźć drogę wyjścia z labiryntu. Przedstawienie uatrakcyjniły kolorowe światła, sztuczny śnieg oraz bańki mydlane. Na pamiątkę spotkania wszystkie dzieci otrzymały ,,Baśniowe zagadki” i zakładki do książeczek.

Opracowała: K. Mikołajczyk

Skip to content