Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Mimo trudnego i wyjątkowego roku związanego z pandemią nasze przedszkole również przyłączyło się do Tegorocznego Jubileuszowego 30 FINAŁU Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku zebrane środki zostaną przekazane na zakup sprzętu dla Okulistyki Dziecięcej, a wszyscy doskonale wiemy że wzrok to najważniejszy zmysły człowieka. Zbiórka w naszym przedszkolu trwała od 18.01 do 30.01 2022 roku i polegała na rozprowadzaniu „orkiestrowych serduszek” wśród naszych przedszkolaków. Wspólnym wysiłkiem i zaangażowaniem, do przedszkolnej puszki WOŚP udało się zebrać 1411,82 zł i jest to kwota większa niż w roku ubiegłym. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy Dzieciom i Rodzicom oraz wszystkim darczyńcom za okazaną pomoc oraz ogromne, hojne serca. Dzięki takim akcjom uświadamiamy najmłodszym, że okazywanie pomocy innym jest niezwykle istotne, gdyż niewielkie rzeczy mogą dla innych znaczyć bardzo wiele.

Koordynator WOŚP – Agnieszka Błaszczyk

Skip to content