Finał Szlachetnej Paczki

„Szlachetna Paczka” to akcja, która ma na celu pomoc rodzinom znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej. Nie pozostając obojętni wobec tak szczytnego celu, każda grupa przedszkolna z pomocą rodziców włączyła się w zbiórkę artykułów żywnościowych, chemicznych, kosmetycznych i zabawek. W dniu 4 grudnia podczas Finału Szlachetnej Paczki „Nasza Wspólna Paczka Przedszkolna” trafiła do rodziny z naszej gminy. Serdecznie dziękujemy Państwu za każdy dar serca. Dziękujemy również p. dyrektor Joannie Przybylak za wsparcie akcji, p. Joannie Jędrzejczyk koordynatorce Szlachetnej Paczki na terenie gminy Piątek oraz p. Angelice Jabłońskiej za koordynowanie akcji „Szlachetna Paczka” na terenie Gminnego Przedszkola im. Jana Pawła II w Piątku i przekazanie potrzebującej rodzinie. Już dziś życzymy wszystkim „Wesołych Świąt”.

Opracowała: A. Jabłońska

Skip to content