Dzień Dziecka w Konarzewie i dmuchańce

1 czerwca obchodzimy Międzynarodowy Dzień Dziecka. Z tej okazji odbyła się wycieczka integracyjna przedszkolaków do Konarzewa, w której wzięły udział wszystkie grupy oraz pracownicy przedszkola. Na miejscu przyjęła nas pani Teresa Sokół – prezes Stowarzyszenia Kobiet w Konarzewie. W miłej i przyjaznej atmosferze mogliśmy się wszyscy razem bawić i miło spędzić czas na łonie natury. Atrakcją dla dzieci był oczywiście plac zabaw i mini-amfiteatr, na scenie którego każda grupa zaprezentowała się w wybranej piosence bądź utworze muzycznym. Nie zabrakło także gier sportowych i zabaw integracyjnych. Każdy znalazł dla siebie ciekawą formę aktywności. Najważniejsze, że każde dziecko było tego dnia szczęśliwe i uśmiechnięte zgodnie z płynącymi dla najmłodszych życzeniami. Pobyt na świeżym powietrzu przy wspaniałej pogodzie sprawił, że wszystkim dopisywał wielki apetyt. Piknik na łonie natury i pieczone kiełbaski były dodatkową atrakcją wyjazdu. Ten dzień był miłym wprowadzeniem do świętowania Dnia Dziecka. Kolejne atrakcje z nim związane czekały na nas już 6 czerwca. Wspaniałe dmuchańce i słodki poczęstunek w salach. Radości nie było końca…Serdecznie Dziękujemy Radzie Rodziców za organizacje atrakcji z okazji Dnia Dziecka.

Opracowała: P. Michalak

Skip to content