Dzień Babci i Dziadka w naszym przedszkolu

„Dziś słoneczko jasno świeci, zima biała śpiewa.
A w przedszkolu przedszkolaki składają życzenia.
Wszystkim Babciom, wszystkim Dziadkom
Zdrowia, pomyślności, uśmiechów na co dzień
I dużo radości”

W dniach 12-14 lutego gościliśmy w naszym przedszkolu ukochane Babcie i Dziadków. Pani Dyrektor oraz nauczycielki powitały ciepłymi słowami szanownych gości, składając im serdeczne życzenia. Następnie w każdej grupie dzieci przygotowały piękne programy artystyczne, gdzie zaprezentowały swoje zdolności taneczne, muzyczne oraz aktorskie. Dumni dziadkowie podziwiali występy swoich wnuków, a w niejednym oku pojawiła się łezka wzruszenia. Na koniec wszystkie wnuczęta obdarowały Babcie i Dziadków własnoręcznie przygotowanymi upominkami. Dopełnieniem uroczystych spotkań były słodkie poczęstunki przygotowane przez rodziców oraz wesołe zabawy przy muzyce. To były naprawdę wyjątkowe dni, pełne radości oraz zabawy. Mamy nadzieję, że wspólnie spędzone w naszym przedszkolu chwile na długo pozostaną w pamięci zarówno dzieci jak i Babć oraz Dziadków. Jeszcze raz kochanym Babciom i drogim Dziadkom życzymy samych pięknych chwil w życiu i tego, aby zawsze byli dumni ze swych wnuków.

Opracowała: K. Mikołajczyk

Skip to content