„Dziadek i Babcia- ludzie o srebrnych włosach i złotych sercach”

21 i 22 styczeń to dwie wyjątkowe daty w kalendarzu – święto wszystkich cudownych Babć i wspaniałych Dziadków. To dni, które mimo styczniowego mrozu niosą ze sobą ogrom ciepła, radości oraz wzruszeń. Dziadkowie dla swoich wnucząt są ogromnym skarbem. Kochają, rozpieszczają, wspierają- łączą pokolenia. Dlatego to właśnie Oni byli bohaterami minionego tygodnia w naszym przedszkolu. Chcąc podziękować im za troskę i miłość, wszystkie dzieci przygotowały dla swoich najbliższych uroczyste obchody tego wydarzenia. Każda grupa z naszego przedszkola zaprosiła swoich Dziadków oraz Babcie na wspólne świętowanie. Przez ostatnie kilka dni, dzieci z niecierpliwością wyczekiwały na swoich gości. Maluchy pod czujnym okiem nauczycieli prezentowały wiersze, piosenki oraz tańce, które ćwiczyły specjalnie na tę okazję. Grupy starsze z tej okazji, dla tak wyjątkowej publiczności wystawiły także Jasełka. W pięknej scenografii oraz wyjątkowej atmosferze, wnuczęta (nawet te najmłodsze) mimo tremy, wspaniale występowały przed bliskimi, po czym wręczyły im własnoręcznie przygotowane dla Nich upominki. Niektóre przedszkolaki nawet zaprosiły Babcie i Dziadków na parkiet do wspólnej zabawy. Dziękujemy wszystkim gościom za tak liczne przybycie i pozytywne emocje. Kochanym Babciom i drogim Dziadkom jeszcze raz życzymy dużo zdrowia, pomyślności, samych pięknych chwil w życiu i tego, aby zawsze byli dumni ze swych wnuków.

Opracowała: J. Gralak

Skip to content