Akcja zbierania plastikowych nakrętek

Nasze przedszkole angażuje się w różne akcje charytatywne. Jedną z nich jest akcja zbierania plastikowych nakrętek, które przekazujemy Specjalnemu Ośrodkowi Szkolno-Wychowawczemu w Stemplewie. W tym roku wszystkie środki zebrane z nakrętek przeznaczone zostaną na zakup łóżka wodnego HYDRO JET oraz wirówki kończyn górnych dla wychowanków ośrodka. Dziękujemy wszystkim Przedszkolakom, Rodzicom i Nauczycielom za zaangażowanie i włączenie się do akcji. Dzięki Wam udało się zebrać i przekazać do Ośrodka w Stemplewie kilka worków plastikowych nakrętek!!! Z uwagi na zainteresowanie akcją w naszej przedszkolnej szatni pojawił się specjalny „żółty pojemnik”, do którego można wrzucać przyniesione nakrętki. Nowy pojemnik przygotowała grupa I – „Smerfy”. Serdecznie dziękujemy Pani Aleksandrze Jagiełło za podarowanie pojemnika na nasze korki, a także Pani Joannie Bartosik za zapakowanie i przygotowanie do przekazania dla Ośrodka kolejnych worków nakrętek zebranych ostatnio w naszym przedszkolu.
AKCJA TRWA DO KOŃCA ROKU SZKOLNEGO ZAPRASZAMY !!!

Opracowała: A. Jabłońska

Skip to content