Zakończenie roku w grupach młodszych

„Pojedziemy na wakacje
Razem z mamą, razem z tatą.
Zabierzemy piłkę, namiot
I skakankę. Co ty na to?
Słońce, woda, las już czeka,
Wszystkie dzieci woła
Zabawimy się wesoło
Przed powrotem do przedszkola”.

Zakończenie roku w grupach młodszych
24 czerwca dzieci z grup: Zajączki, Misie, Wesołe Żabki oraz Jeżyki uroczyście pożegnały mijający rok szkolny. Przedszkolaki w swoich salach zaprezentowały wiersze oraz wakacyjne piosenki wprowadzając wszystkich w wakacyjny nastrój. Kulminacyjnym momentem było uroczyste wręczenie przez Panią Dyrektor oraz przedstawicieli Rady Rodziców książeczek i słodkiego upominku. Wszystkim naszym przedszkolakom życzymy spokojnych, radosnych i bezpiecznych wakacji. Do zobaczenia we wrześniu.

Opracowała: K. Mikołajczyk

Skip to content