Zakończenie Roku Szkolnego dzieci najstarszych

25 czerwca odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego dzieci najstarszych – z grupy „Sowy” oraz z grupy „Skrzaty”. Dziesięć miesięcy wspólnych zabaw i zajęć szybko minęło, aż nadszedł czas wakacji i pożegnań. W uroczystości zakończenia roku uczestniczyli zaproszeni goście: pani Joanna Przybylak – Dyrektor przedszkola, pani Ewa Dąbrowska – Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Piątku, pani Sylwia Więckowska- przewodnicząca Rady Rodziców przedszkola, pani Ania Góralska – wychowawczyni dawnych „Słoneczek” a dzisiaj „Skrzatów” oraz mamy z Rady Rodziców. Dzieci powitały gości polonezem, który zatańczyły w parach. Następnie recytowały wiersze i śpiewały piosenki. Na koniec uroczystości był wspaniały taniec – walc, który zachwycił wszystkich. Po występach wszystkie dzieci otrzymały dyplomy wręczone przez Panią Dyrektor oraz nagrody. Aby zobaczyć nagranie z uroczystości prosimy wejść w link poniżej. Życzymy, by wakacje były czasem zasłużonego i bezpiecznego wypoczynku. Pragniemy pogratulować dzieciom osiągniętych sukcesów i serdecznie podziękować wspaniałym Rodzicom za zaangażowanie i serce włożone we współpracę z przedszkolem.

Opracowała: K. Wójcik

Skip to content