Wycieczka do Kina Górnik w Łęczycy

25 października dzieci z grupy „Jagódki” i „Sowy” wybrały się na wycieczkę autokarową do Kina Górnik w Łęczycy, aby obejrzeć film animowany pt. „Psi Patrol”. Film ten przedstawia perypetie chłopca o imieniu Rayder, któremu towarzyszy zespół psich ratowników. „Psi Patrol” niesie pomoc osobom, które mają problemy na drodze, pod wodą w górach lub w powietrzu, wszędzie tam na czas pojawia się pomocna grupa przyjaciół. Tym razem Rayder z pieskami mieli ważne zadanie uratowania miasta przed podstępnym senatorem Humdingerem. Film był pełen zaskakujących zwrotów akcji i trzymał w napięciu do ostatnich sekund, na szczęście jak to bywa w „Psim Patrolu” cała historia skończyła się happy endem. Uśmiechnięte buzie przedszkolaków były potwierdzeniem, iż bajka bardzo się podobała. Po udanym seansie wszyscy w doskonałych nastrojach bezpiecznie wrócili do przedszkola.

Opracowała: A. Jabłońska

Skip to content