Warsztaty cukiernicze w grupie II „Biedronki”

Zgodnie z jednym z zadań Rocznego Planu Pracy na rok szkolny 2021/2022 „Rodzic – partner przedszkola”, w grupie II „Biedronki” odbyły się warsztaty cukiernicze, które przeprowadziła mama Amelki- pani Małgorzata Adamiak. Na samym początku pani Małgorzata opowiedziała o swojej pasji, jaką jest wypiek niezwykłych tortów. Następnie przedszkolaki pod czujnym okiem zaproszonego gościa wykonały bałwankowe „cake popsy”. Pani Małgorzata zadbała o to, by każde dziecko miało aktywny udział w przygotowywaniu poszczególnych elementów. Na zakończenie wszystkie dzieci z wielkim apetytem skosztowały wykonanych bałwanków. Warsztaty przebiegły w bardzo sympatycznej i świątecznej atmosferze, a uśmiech na twarzy dzieci towarzyszył im przez długi czas. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy mamie Amelki za poświęcony czas oraz ogromne zaangażowanie.

Opracowała: K. Mikołajczyk

Skip to content