Święto Patrona

W dniu 18 maja nasze przedszkole obchodziło Dzień Patrona. W uroczystości przypadającej w 102 rocznicę urodzin Świętego Jana Pawła II wzięły udział wszystkie przedszkolaki, pani dyrektor, nauczyciele i zaproszeni goście. Dzieci obejrzały ciekawą prezentację multimedialną o życiu Karola Wojtyły oraz wzruszające chwile pontyfikatu Jana Pawła II z podkreśleniem, jak ważne miejsce w sercu Papieża – Polaka zajmowały dzieci. Przedszkolaki recytowały wiersze poświęcone Wielkiemu Polakowi, śpiewały radosne piosenki o Ojcu Świętym oraz Jego ulubioną pieśń oazową „Barkę”. Następnie wszystkie grupy udały się na plac kościelny do drewnianej figurki Papieża Jana Pawła II, aby zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Po powrocie czekały na dzieci w przedszkolu papieskie kremówki. Wspólnie spędzony czas upłynął w miłej i życzliwej atmosferze. Grupa IV Motylki serdecznie dziękuje pani Dyrektor Joannie Przybylak, pani Ani Andrzejczak, pani Ani Góralskiej oraz pani Oli Augustowskiej za przyjęcie zaproszenia. Cieszymy się, że ten wyjątkowy dzień mogliśmy spędzić z naszymi gośćmi.

Opracowała: A. Błaszczyk

Skip to content