Rozpoczęcie roku przedszkolnego 2019/2020

,,Wrześniowe słoneczko uśmiecha się wkoło..
zapraszamy do przedszkola – u nas gwarno i wesoło”.

2 września rozpoczął się nowy rok szkolny. Z wielką radością powitaliśmy przedszkolaków w murach naszego przedszkola. Po wakacjach dzieci z niecierpliwością czekały na spotkanie ze swoimi kolegami i koleżankami, ze swoimi paniami, a także nowymi salami. Choć na początku nie zawsze jest wesoło, zwłaszcza maluszkom, to dołożymy wszelkich starań i wiele serca, aby uśmiech zawsze gościł na twarzach dzieci, a rodzice byli dumni ze swoich pociech. Mamy też nadzieję na udaną, jak co roku, współpracę z rodzicami, którzy zawsze wykazują się wieloma inicjatywami i chętnie włączają się w życie przedszkola. Życzenia na rozpoczynający się rok szkolny złożyli dzieciom oraz rodzicom p. Wójt Krzysztof Lisiecki oraz p. Dyrektor Joanna Przybylak. Początek roku to także czas, kiedy zakończyły swoją pracę zawodową dwie pracownice przedszkola – pani Anna Andrzejczak, zasłużona, wieloletnia nauczycielka, wychowawca wielu roczników przedszkolaków oraz pani Joanna Kacprzak pracownica obsługi. Obie panie z rąk p. Wójta otrzymały podziękowania i kwiaty. Także przedszkolaki wraz z nauczycielkami i p. Dyrektor wyraziły wdzięczność za ich pracę wręczając kwiaty i odśpiewując tradycyjne „Sto lat”. Cała społeczność przedszkola życzy naszym drogim Paniom samych słonecznych dni, niezawodnego zdrowia, siły oraz wiele czasu na realizację swoich pasji oraz marzeń.

Opracowała: K. Mikołajczyk

Skip to content