Musical „Piotruś Pan”

„Piotruś Pan” to jedna z ulubionych postaci literatury dziecięcej, którą stworzył angielski pisarz J.M. Barrie. Przedszkolaki z grup „Zajączki” i „Słoneczka” miały niedawno możliwość poznania historii tytułowego bohatera. Na scenie Domu Kultury w Kutnie z wielkim zaangażowaniem obserwowały musical pod tytułem „Piotruś Pan”. Efekty świetlne, dźwiękowe, gra aktorów zrobiły na nas duże wrażenie. Główny bohater pokazał nam, że w życiu warto być odważnym i pewnym siebie, a nade wszystko warto mieć marzenia i to w każdym wieku. Wspaniała opowieść potrafiła wciągnąć wszystkich widzów, mogliśmy się poczuć jak mieszkańcy Nibylandii i przeżywać różne emocje: radość, szczęście, smutek. Zadowolone miny naszych przedszkolaków, miłe wrażenia po zakończonym przedstawieniu gwarantują, że nie była to nasza ostatnia tego rodzaju wycieczka.

Opracowała: P. Michalak

Skip to content