Mikołaj w przedszkolu

„Wszystkie dzieci Mikołaja kochają
Wszystkie dzieci na Niego czekają.
Moc prezentów każdemu przyniesie,
Każe dziecko z prezentów się cieszy…”

6 grudnia do naszego przedszkola zawitał św. Mikołaj. Od samego rana dzieci nie mogły się doczekać miłego gościa. Gdy tylko pojawił się w drzwiach na wszystkich buziach zagościł piękny uśmiech. Dzieci przywitały Mikołaja wierszykami i piosenkami. Mikołaj przygotował dla każdego prezenty, które miał ukryte w wielkim worze. Radości nie było końca. Na zakończenie każde dziecko miało możliwość zrobienia z Mikołajem pamiątkowego zdjęcia. Mikołaju, bardzo dziękujemy, że byłeś z nami. Do zobaczenia za rok! Wizyta wyjątkowego gościa wprowadziła w przedszkolu radosną i świąteczną atmosferę.
Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców na czele z panią przewodniczącą Sylwią Więckowską za przygotowanie pięknych upominków dla dzieci.

Opracowała: K. Mikołajczyk

Skip to content