Konkurs recytatorski dla przedszkolaków „Powiedz mi wierszyk”.

12 kwietnie w Domu Kultury w Łęczycy odbył się konkurs recytatorski pt. „Powiedz mi wierszyk”. Głównymi celami konkursu było: kształtowanie wrażliwości na piękno języka ojczystego, rozwijanie zdolności recytatorskich oraz propagowanie kultury żywego słowa wśród dzieci. Konkurs adresowany był dla dzieci od 3 do 6 lat. Nasze Przedszkole również miało swoje reprezentantki na konkursie. Były to: Amelia Czerwińska, Laura Konowalska, Zofia Wacławiak, Alicja Gołek, Eliza Darmach. Dziewczynki wspaniale zaprezentowały się w wybranym przez siebie wierszu. Na zakończenie konkursu odbyło się uroczyste wręczenie nagród i dyplomów dla zwycięzców oraz dla wszystkich uczestników konkursu.

Miło nam poinformować, iż III miejsce w kategorii 3-4 lata zajęła Amelia Czerwińska z grupy „Zajączki”. Amelia otrzymała dyplom oraz upominek.
Bardzo gratulujemy naszym reprezentantkom fantastycznego występu i życzymy dalszych sukcesów artystycznych.

Opracowała: E.Czerwińska

Skip to content