,,Jesienne warsztaty z rodzicami’’

Dnia 28.09.2022 r. w grupie „V” odbyły się warsztaty plastyczne- techniczne. Na warsztaty zostali zaproszeni rodzice z Rady Rodziców, by wspólnie wykonać ,,wiewiórkę- symbol naszej grupy”. W sali od samego rana panowała miła atmosfera, a uczestnicy z niecierpliwością czekali na przybycie gości. Proces tworzenia pracy składał się z kilku etapów i wymagał od dzieci ogromnej cierpliwości. Wszyscy pracowali z zapałem, którym towarzyszyły rozmowy o zwyczajach wiewiórek. To ciekawie spędzony czas wspólnych działań i jednocześnie radosnej zabawy. Dzięki twórczym pomysłom rodziców i dzieci powstały piękne jesienne dekoracje. Wykreowane małe dzieła sztuki dowiodły, że wyobraźnia jest nieograniczona, a umiejętności przedszkolaków i ich rodziców są zdumiewające. Dziękujemy, że mamy tak uzdolnionych i chętnych do współpracy rodziców.

Opracowała: I. Tomasiewicz-Matusiak

Skip to content