Jasełka w przedszkolu

Każde zbliżające się Święta Bożego Narodzenia są wspaniałą okazją do tego, aby w miłej i ciepłej atmosferze spotkać się z rodzicami i przyjaciółmi naszego przedszkola. W dniach 20 i 21 grudnia 2017 roku odbyły się w naszym przedszkolu Jasełka Bożonarodzeniowe pod tytułem „Szła kolęda w noc grudniową”. Ich treść była bardzo ciekawa, ponieważ z kolędą wędrowaliśmy po różnych zakątkach Polski. Tegoroczne Jasełka przedstawiły dwie najstarsze grupy z przedszkola: „Wesołe Żabki” i „Tygryski”. Dzieci były bardzo podekscytowane występem przed zgromadzoną publicznością, jednakże, gdy rozpoczęło się przedstawienie, trema minęła i wszystkie pięknie wystąpiły. Nasi młodsi koledzy z przedszkola, rodzice oraz zaproszeni goście byli zachwyceni talentem dzieci oraz niezwykłą atmosferą, która rozpoczęła czas oczekiwania na najbardziej rodzinne święta w roku – Boże Narodzenie.

Skip to content