Jasełka Bożonarodzeniowe „Przy wigilijnym stole”

„Kiedy wieczór jest zimowy, chaty w śniegu drzemią
Nastrój dziwny, wyjątkowy snuje się nad ziemią.
Lecz najmilszy- wigilijny wieczór przed świętami
Jest tak piękny, taki inny – tak oczekiwany”

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy i magiczny czas, pełen radości i rodzinnych spotkań. Właśnie o tę świąteczną atmosferę w naszym przedszkolu zadbały w tym roku dzieci z najstarszych grup. W dniach 20 i 21 grudnia przedszkolaki z grupy „Liski” i „Jeżyki” wystąpiły w przedstawieniu „Przy wigilijnym stole”. Jasełka obejrzały w pierwszym dniu wszystkie dzieci oraz pracownicy przedszkola, Na koniec występów dzieci podzieliły się z najbliższymi białym opłatkiem, a po wspólnym kolędowaniu czekał na wszystkich w salach słodki poczęstunek. Drugiego dnia przybyli do nas zaproszeni goście, rodzice oraz dziadkowie młodych artystów. Przygotowana scenografia oraz piękne stroje sprawiły, że te dni pozwoliły wszystkim poczuć atmosferę zbliżających się świąt, pełną ciepła, radości i bliskości.

Film- Jasełka

Opracowała: A. Błaszczyk

Skip to content