I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem! Zapraszamy po raz kolejny do udziału w akcji „SZLACHETNA PACZKA”.

Wielkimi krokami zbliżają się święta Bożego Narodzenia. W tym wyjątkowym czasie nie zapomnijmy o osobach potrzebujących, którzy maja mniej niż my. Tak niewiele trzeba, by ten szczególny czas był magiczny także dla tych, których los nie oszczędził od przykrych zdarzeń. Tak to „Ty ” możesz podarować im uśmiech i nadzieję na lepsze jutro. Jak? Wystarczy podczas codziennych zakupów wybrać jeden z niżej wymienionych artykułów:
książeczki, zabawki edukacyjne, klocki (zabawki dla chłopca w wieku 4-5 lat).
– Pieluchy Dada rozmiar 6 na rzepy,
– Soki Bobo Frut,- Obiadki i deserki Gerber,
– Szampon dla niemowląt, płyn do kąpieli, oliwka, krem pielęgnacyjny firmy Bambino,
– Proszek do prania i płyn do płukania firmy- Lovela,
– oraz artykuły spożywcze.
I już… gotowe… jesteś „Świętym Mikołajem” 😊 . Kochani, nasza „przedszkolna rodzina” ma ogromną siłę, potrafi zjednoczyć się i wspólnie zmienić „Nasz najbliższy Świat” o czym przekonaliśmy się w poprzednich latach. W tym roku ze względu na obostrzenia dotyczące COViD 19, przy wejściu do przedszkola przygotowane zostanie specjalnie oznaczone miejsce, gdzie będzie można zostawić przyniesione artykuły. Wspólną Paczkę tworzymy do 03.12.2020r. Zapraszamy do udziału 😊

Skip to content