I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem! Zapraszamy do udziału w akcji „SZLACHETNA PACZKA”

Wielkimi krokami zbliżają się święta Bożego Narodzenia. W tym wyjątkowym czasie nie zapomnijmy o osobach potrzebujących, którzy mają mniej niż my. Tak niewiele trzeba, by ten szczególny
czas był magiczny także dla tych, których los nie oszczędził od przykrych zdarzeń. Tak to „Ty ” możesz podarować im uśmiech i nadzieję na lepsze jutro. Jak? Wystarczy podczas codziennych zakupów wybrać jeden z niżej wymienionych artykułów:

Artykuły plastyczne: farby, pędzle, mazaki, kredki, plastelina, kolorowy papier, blok rysunkowy, bibuła, klej itp.

Książeczki i zabawki edukacyjne dla dziecka 4-5 letniego: książeczki, puzzle, układanki, klocki różnego typu

Chusteczki nawilżające Bobini Baby Hypoalergiczne

Proszek do prania Lovela

Pieluchy dla dziecka 6 (16 kg)

I już… gotowe… jesteś „Świętym Mikołajem”. Kochani, nasza „przedszkolna rodzina” ma ogromną siłę, potrafi zjednoczyć się i wspólnie zmienić „Nasz najbliższy Świat” o czym przekonaliśmy się w poprzednich latach. W tym roku pomagamy chłopcu z naszej gminy, który jest w wieku naszych pociech. Niestety ze względu na ciężką chorobę nie może uczęszczać do naszego przedszkola. Przy wejściu do przedszkola przygotowane zostało miejsce, gdzie będzie można zostawić przyniesione artykuły. Wspólną Paczkę tworzymy do 09.12.2020r. Zapraszamy Wszystkich do udziału w akcji.

Opracowała: A. Jabłońska

Skip to content