Festiwal Piosenki Letniej w Górze Św. Małgorzaty

8 czerwca nasze przedszkolaki uczestniczyły w VI Międzyprzedszkolnym Festiwalu Piosenki Letniej w Górze Św. Małgorzaty. W konkursie wzięło udział 8 placówek z powiatu łęczyckiego. Nasze przedszkole reprezentował zespół wokalno- taneczny z gr. III „Skrzaty”, który zaśpiewał piosenkę pt. „Morska podróż”. Nasi mali artyści jak zawsze spisali się znakomicie. Barwne stroje, ciekawa choreografia przygotowana przez panią rytmiczkę Annę Kędyś-Arent zaskoczyła widownię. W nagrodę przedszkolaki otrzymały statuetkę, pamiątkowy dyplom oraz drobne upominki. W przerwie festiwalowych zmagań wszyscy uczestnicy zostali zaproszeni na pyszny poczęstunek i wspaniałą zabawę z klaunem. Serdecznie gratulujemy i życzymy naszym przedszkolakom kolejnych pięknych występów.

Skip to content