Dzień kobiet w grupie starszaków

„Dla Was dziś kwiaty i uśmiechy.
I pierwszy promień bliskiej wiosny.
Dzień bez kłopotów i bez trosk.
Dużo radości.
Dla mamy, Pani, dla dziewczynek,
W domu, w przedszkolu, na wycieczce.
Każdego dnia dobry uczynek –
To jest od chłopców upominek” Z. Jeżyna

8 marca to wyjątkowy dzień dla wszystkich pań zarówno tych dużych jak i małych. W tym dniu obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Kobiet. Z tej okazji w grupie „Ekoludki” oraz „Żabki” chłopcy tradycyjnie zaśpiewali swoim koleżankom i Paniom uroczyste „100 lat”, złożyli życzenia, a następnie wręczyli drobne upominki oraz kwiaty. Chłopcy, jak na prawdziwych dżentelmenów przystało, byli tego dnia wyjątkowo uprzejmi, uczynni i sympatyczni. Dzień upłynął wszystkim w miłej, radosnej atmosferze. Serdecznie dziękujemy rodzicom za pomoc w zorganizowaniu uroczystości.

Opracowała: K. Mikołajczyk

Skip to content