Dzień Dziecka w naszym przedszkolu

Idzie misio…Idzie słonik…
Idzie lalka…No i konik…
Wszyscy razem z balonami…
Z najlepszymi życzeniami…
Moc uśmiechu i radości
Niech w Waszym sercu zawsze gości!

W tym roku w naszym przedszkolu przez dwa dni świętowaliśmy Dzień Dziecka. 1 czerwca od samego rana panowała radosna atmosfera. Na dzieci czekało wiele atrakcji zorganizowanych przez nauczycielki. W ogrodzie przedszkolnym dzieci beztrosko korzystały z przeróżnych sprzętów, które pochłaniały ich niespożytą energię. Dużą atrakcją było uwielbiane przez dzieci malowanie twarzy, wesołe zabawy z chustą animacyjną oraz malowanie na folii malarskiej. Miłym akcentem tego dnia było pojawienie się pani Ewy Dąbrowskiej- kierownik Gminnej Biblioteki w Piątku, która życzyła naszym przedszkolakom samych radosnych i słonecznych dni oraz podarowała pyszne słodkości. Również pani Dyrektor złożyła dzieciom najlepsze życzenia i wręczyła słodki upominek. 2 czerwca przedszkolaki udały się na boisko szkolne, gdzie czekały na nich nie lada atrakcje: dmuchane zjeżdżalnie, duże bańki mydlane, a przejażdżka na koniku. W chwili odpoczynku mogły pobudować z klocków lego. Pełni wrażeń, emocji, radości dzieci wróciły do swoich sal, gdzie czekał na nich słodki poczęstunek przygotowany przez Rodziców. Te dwa dni przedszkolaki na pewno zapamiętają na długo. Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców na czele z panią przewodniczącą Sylwią Więckowską za zorganizowanie dla dzieci atrakcji.

Opracowała: K. Mikołajczyk

Skip to content