Dzień Babci i Dziadka

„Jest taki jeden, no może dwa dni w roku…
To Święto Babci i Święto Dziadka…
Łza wówczas się kręci w oku…
o tym ważnym Święcie dobrze pamiętany
i dla naszych Dziadków niespodzianki mamy”

Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim, co dobre. Świat się zmienia, ale nie zmienia się jedno – miłość babci i dziadka, za którą dzieci serdecznie chciały podziękować. Dlatego już od kilku dni w każdej grupie trwały intensywne prace nad przygotowywaniem dla swoich najbliższych pięknych upominków. Przedszkolaki uczyły się także wierszyków oraz piosenek. Mamy nadzieję, że przygotowane niespodzianki sprawiły obdarowanym ogromną radość.

Kochane Babcie, Drodzy Dziadkowie!

Z okazji waszego święta życzymy Wam dużo zdrowia,
pomyślności oraz uśmiechu na twarzy.
Niech Wasze wnuki będą dla Was źródłem nieustającej radości,
bezinteresownej miłości i powodem do dumy.
Jednocześnie dziękując za Waszą, troskę, miłość i ciepło.
Bądźcie z nimi jak najdłużej, aby mogły czerpać od Was mądrość
i życiowe doświadczenia.

życzą

Przedszkolaki
Dyrektor
Grono Pedagogiczne

Dzień Babci i Dziadka- grupa I „Misie”

Dzień Babci i Dziadka- grupa VI „Jagódki”

Skip to content