„Dobrze widzi się tylko sercem. Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu.”

W dniu 03.10.2022 grupa „Liski” wraz z grupą „Słoneczka” wzięły udział montażu słowno – muzycznym zorganizowanym z okazji wizytacji Ks. Biskupa Andrzeja Franciszka Dziuby w Szkole Podstawowej w Piątku. Zaproszeni goście mogli obserwować przedszkolaki w układach choreograficznych do muzyki klasycznej. Pojawiły się w nich symbole nawiązujące do miłości i piękna otaczającego nas świata. Oprócz przedszkolaków wszyscy podziwiali oraz wsłuchiwali się w wiersze oraz piosenki prezentowane przez dzieci ze szkoły podstawowej. W ramach wdzięczności dzieci reprezentujące te dwie placówki wręczyły księdzu Biskupowi kwiaty oraz anioła wdzięczności. Z pewnością spotkanie w tak znamienitym gronie zapadnie wszystkim w pamięci na bardzo długi czas.

Opracowała: D. Antczak

Skip to content