Dni otwarte w Gminnym Przedszkolu im. Jana Pawła II w Piątku

Gminne Przedszkole im. Jana Pawła II w Piątku serdecznie zaprasza przyszłych przedszkolaków (przyjętych w roku szkolnym 2021/2022) wraz z rodzicem lub opiekunem na „dni otwarte” organizowane w dniach 07 – 09 lipca 2021 r. W obecnej sytuacji ze względów bezpieczeństwa, liczba uczestników spotkania będzie ograniczona. O szczegółach dotyczących terminu i godzin poinformujemy Państwa indywidualnie. W czasie trwania „Dni Otwartych” będzie można zwiedzić przedszkole, wziąć udział w zabawach i zajęciach w sali, w ogrodzie przedszkolnym oraz porozmawiać z nauczycielkami. Wszystkim uczestnikom dni otwartych zapewniamy miłą atmosferę oraz wspaniałą zabawę!
Uwaga: Wszyscy uczestnicy Dni Otwartych powinni mieć obuwie na zmianę, a dorośli dodatkowo maseczki.

Skip to content