Bal karnawałowy w przedszkolu

Ostatni dzień karnawału tzw. „ostatki” dostarczył wszystkim w przedszkolu wiele radości. 1 marca dzieci ze wszystkich grup wzięły udział w długo oczekiwanym balu karnawałowym. Od samego rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie, bohaterowie znanych bajek, ale także najróżniejsze zwierzątka. Można było spotkać m.in.: strażaków, policjantów, rycerzy, wróżki, królewny, pszczółki, żabki, Batmana i wiele innych postaci. Również paniom w przedszkolu nie zabrakło pomysłów na ciekawe przebrania. Niektóre osoby trudno było wręcz poznać. Do wesołej zabawy zachęcały nie tylko przebrania ale także kolorowy wystrój sal. Nikogo nie trzeba było zachęcać do tańców, integracyjnych zabaw i konkursów. Wesoły nastrój, uśmiech i radość nie znikały nawet mimo chwilowego zmęczenia. Okazją do odpoczynku był słodki poczęstunek, zorganizowany z udziałem naszych drogich Rodziców. Serdecznie dziękujemy za wielkie zaangażowanie. Z pewnością ten niezwykły dzień będzie przez nas długo i miło wspominany.

Opracowała: P. Michalak

Skip to content