Bal Karnawałowy

Karnawał to wspaniały okres zimowych balów, zabaw, a także nieodłączny element dzieciństwa. Jest on atrakcyjną i bardzo lubianą przez dzieci formą rozrywki, dostarcza im wielu przeżyć, radości i zadowolenia. Dlatego też 5 marca w naszym przedszkolu odbył się długo wyczekiwany przez wszystkie dzieci Bal Karnawałowy. Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiły się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, księżniczki, motylki, rycerzy, piratów, policjantów, Spider-Mana… nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Po śniadaniu wszystkie dzieci udały się na jadalnię, która tego dnia zmieniła się w piękną salę balową. Jej wystrój wprowadził uczestników balu w radosny nastrój, zachęcał do wesołej zabawy. Bal poprowadził tata Franka z gr. Słoneczka – p. Michał Grzelak. Dzieci tańczyły w rytm największych przebojów. W trakcie karnawałowych szaleństw można było się posilić pysznym pączkiem. Kiedy czas zabawy dobiegł końca, dzieci z żalem opuszczały balową salę. Serdecznie dziękujemy rodzicom za przygotowanie pięknych, pomysłowych strojów karnawałowych, a tacie Franka za wspaniałą muzykę. Wspomnienia z tego balu na długo pozostaną w naszej pamięci.

Skip to content