20lut2024

20 lutego dzieci z dwóch najstarszych grup: Jagódki oraz Truskawki wraz z rodzicami i nauczycielkami uczestniczyły w Dniach Otwartych w Szkole Podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego. Pani Dyrektor powitała zgromadzonych na sali gimnastycznej gości oraz przekazała najważniejsze informacje dotyczące funkcjonowania szkoły. Następnie dzieci obejrzały przedstawienie w języku angielskim przygotowane przez uczniów klasy V, a także wysłuchały pięknych występów wokalnych wykonanych przez uczniów klas młodszych. Przedszkolaki zwiedzili sale lekcyjne, bibliotekę szkolną oraz salę zabaw. Miały także możliwość posiedzieć w prawdziwej szkolnej ławce.  Serdecznie dziękujemy za zaproszenie i ciepłe przyjęcie.

Opracowała: K. Mikołajczyk