Zapraszamy do udziału w „Świątecznej Zbiórce”

Święta Bożego Narodzenia tuż, tuż. W tym wyjątkowym czasie nie zapomnijmy o osobach potrzebujących, które mają mniej niż my. Tak niewiele trzeba, by ten szczególny czas był magiczny także dla tych, których los nie oszczędził od przykrych zdarzeń. Na terenie naszej gminy mieszka mama, która samotnie wychowuje dziecko ze specjalnymi potrzebami. Sprawmy by Święta Bożego Narodzenia dla tej rodziny nie były chwilą troski o przyszłość, ale czasem nadziei i radości na lepsze jutro. Drodzy Rodzice wystarczy podczas codziennych zakupów wybrać jeden z niżej wymienionych artykułów:
– książeczki do czytania z wierszykami, rymowankami, książeczki wodne,
– zabawki edukacyjne, klocki, puzzle (zabawki dla chłopca w wieku przedszkolnym),
– szampon dla niemowląt, płyn do kąpieli, oliwka, krem pielęgnacyjny firmy Bambino
– proszek do prania i płyn do płukania firmy- Lovela,
– chusteczki higieniczne nawilżane,
– przybory szkolne takie jak np. farby, plastelina, klej w sztyfcie, bibuła, wycinanki, kolorowy brystol,
– oraz trwałe artykuły spożywcze- np. cukier, kasza, ryż, makaron.
Kochani, naszą „Siłą” jest „Moc” wspólnego działania!!!
Potrafimy zjednoczyć się i wspólnie zmienić „Nasz Najbliższy Świat”. Przy wejściu do przedszkola przygotowane zostanie specjalnie oznaczone miejsce, gdzie będzie można zostawić przyniesione artykuły.

Zapraszamy do udziału. Zbiórka trwa do 20.12.2023r.

Opracowała: A. Jabłońska