Zakończenie roku w grupach młodszych

„Wesołe wakacje zaczęły się dzisiaj,
Żegnamy przedszkole, kolegów i misia,
wzywają nas pola zielone i las,
niech żyją wakacje! – wyruszać już czas”

18 czerwca przedszkolaki z grupy: „Misie”, „Smerfy”, „Słoneczka” oraz „Pszczółki” uroczyście pożegnały mijający rok szkolny. Tańcem, wierszem i piosenką wprowadzili wszystkich w wakacyjny nastrój. Kulminacyjnym momentem było uroczyste wręczenie przez Panią Dyrektor oraz przedstawicieli Rady Rodziców pamiątkowych dyplomów oraz książeczek.

Dziękując za cały rok szkolny pełen wrażeń i sukcesów, życzymy wszystkim słonecznych, bezpiecznych wakacji, udanego wypoczynku, wspaniałych przygód, spotkań z ciekawymi ludźmi i wielu niezapomnianych przeżyć. Do zobaczenia we wrześniu!!!

Dyrektor oraz Pracownicy Przedszkola

 

 

Skip to content