Zakończenie roku w grupach młodszych

„Lato, lato, lato czeka
Razem z latem czeka rzeka
Razem z rzeką czeka las
A tam ciągle nie ma nas…”
Dnia 22 czerwca przedszkolaki z grupy „Zajączki”, „Misie”, ,,Żabki”, ,,Wiewiórki” oraz ,,Słoneczka” uroczyście pożegnały mijający rok przedszkolny. Dzieci z radością witały nadchodzące wakacje prezentują się w różnych odsłonach artystycznych. Poszczególne grupy zaprezentowały repertuar wokalno-recytatorski i taneczny o tematyce wakacyjnej. Następnie Pani Dyrektor Joanna Przybylak wręczyła dzieciom pamiątkowe dyplomy oraz książki. Dziękujemy Paniom z Rady Rodziców poszczególnych grup przedszkolnych za udział w uroczystości oraz aktywne angażowanie podczas roku szkolnego na rzecz przedszkolaków. Występy dzieci uświadomiły wszystkim, jak szybko upłyną czas i jakie postępy poczyniły nasze pociechy. Życzymy Wszystkim aby okres wakacji był czasem bezpiecznego wypoczynku i wielu niezapomnianych przygód. Do zobaczenia we wrześniu.

Opracowała: A. Jabłońska

Skip to content