Zakończenie roku w grupach młodszych

” Każdy z Was mi przyzna rację,
że najlepsze są wakacje,
można jechać na Mazury
lub nad morze albo w góry…”

Dnia 23 czerwca przedszkolaki z grupy „Misie”, ,,Biedronki”, ,,Pszczółki” oraz ,,Motylki” uroczyście pożegnały mijający rok przedszkolny. Dzieci z radością witały nadchodzące wakacje prezentują się w różnych odsłonach artystycznych. Poszczególne grupy zaprezentowały szerokiej publiczności repertuar wokalno-recytatorski. Nie zabrakło w nim oczywiście wierszy i piosenek o tematyce wakacyjnej. Każde dziecko otrzymało pamiątkowy dyplom, książkę oraz drobne upominki. Występy te uświadomiły wszystkim, jak szybko upłynął kolejny przedszkolny rok oraz jak duże postępy poczyniły nasze pociechy. Życzymy by okres wakacji był czasem bezpiecznego wypoczynku, wielu niezapomnianych przeżyć, wspaniałych, letnich przygód, mnóstwa wrażeń. Do zobaczenia we wrześniu…

Opracowała: I. Tomasiewicz-Matusiak

Skip to content