Zajęcia otwarte w gr. „Malinki”

22 marca w grupie Malinki odbyły się zajęcia otwarte dla rodziców pt. „Wiosenne niespodzianki”. Tego dnia rodzice mieli okazję obserwować jak radzą sobie w przedszkolu ich dzieci oraz wspólnie z nimi wykonywać zadania. Na początku przedszkolaki rytmicznie przywitały się, a następnie wysłuchały opowiadania o wiośnie i świętach Wielkanocnych. Były również wiosenne zagadki, z którymi dzieci poradziły sobie bardzo dobrze – bez podpowiedzi rodziców. Podczas zajęć odbył się również slalom z jajkiem na łyżce. Nie było to łatwe zadanie, jednak przedszkolaki wykonały wzorowo to ćwiczenie. Na koniec przyszedł czas na malowanie pisanek. Dzieci wraz z rodzicami z wielkim zaangażowaniem i uśmiechem ozdabiały pisanki. Bardzo dziękujemy obecnym tego dnia rodzicom za udział w zajęciach. Dzieci były bardzo zadowolone.

Opracowały: A. Grzelak, E. Czerwińska

Skip to content