Wyniki konkursu plastycznego pt. „Wstrzymał słońce, ruszył ziemię…”

W dniu 15 grudnia w Bibliotece Pedagogicznej- Filia w Łęczycy, odbyła się uroczystość wręczenia nagród laureatom powiatowego konkursu plastycznego „Wstrzymał Słońce, ruszył Ziemię …”. Miło nam poinformować, iż Julia Stróżewska z grupy „Jagódek” zdobyła I miejsce, a Filip Leśniewski z grupy „Truskawki” otrzymał wyróżnienie. Głównym celem konkursu było uczczenie 550 rocznicy urodzin astronoma Mikołaja Kopernika, a także propagowanie zdolności plastycznych, rozbudzanie wyobraźni oraz kreatywnego myślenia dzieci. W konkursie wzięły udział dzieci 5-6 letnie z przedszkoli, oddziałów przedszkolnych oraz uczniowie klas I-III szkół podstawowych z Powiatu Łęczyckiego. Komisja konkursowa miała nie lada wyzwania, gdyż na konkurs wpłynęło aż 196 prac, z czego 17 z naszego przedszkola. Wszystkim uczestnikom konkursu bardzo dziękujemy za udział, a laureatom gratulujemy zwycięstwa.

Opracowała: K. Mikołajczyk

Skip to content