Wycieczka do kina

Dnia 08 czerwca grupy przedszkolne: „Pszczółki” oraz „Biedronki ” wybrały się na wycieczkę autokarową do kina,, Górnik” w Łęczycy. Dzieci miały okazję obejrzeć bajkę proekologiczną pt.: „Jeżyk i przyjaciele”, która niewątpliwie doskonale wpisała się w Roczny Plan Pracy Przedszkola. Dzielna jeżyczka Mila i przebojowy wiewiór Mędrek wspólnie wyruszają w świat, by uratować leśne stworzenia, którym na skutek suszy zabrakło wody. Choć uwielbiają beztroską zabawę wszystko zmienia się, gdy muszą podjąć się pewnej misji, by uratować swój dom. Przy okazji będą mieli szansę udowodnić, że nawet będąc małym, można zostać wielkim bohaterem. Dzieci, dla których była to pierwsza podróż autobusem były zachwycone. Uśmiechnięte buzie oraz pełne przejęcia komentarze były potwierdzeniem dobrze spędzonego przedpołudnia.

Opracowała: I. Tomasiewicz-Matusiak

Skip to content