Wycieczka do kina

Dnia 07 kwietnia 2022 roku dzieci z grupy Motylki pojechały do Kina Górnik w Łęczycy na projekcję filmu animowanego pt. „Zając Max: Misja Pisanka”. Film ten opowiada dzieje młodego, ale odważnego Zająca Maxa, który zostaje wybrany przez magiczną Złotą Pisankę, aby dołączyć do Zajęczej Akademii i rozpocząć trening Mistrza. Wspólnie ze swoimi przyjaciółmi będzie mógł odkryć super moce, które pozwolą mu chronić Wielkanoc. Niestety tuż przed pierwszym treningiem dzieje się coś niewyobrażalnego – Złota Pisanka, która jest źródłem całej świątecznej magii, traci swój blask i staje się czarna… Nadchodząca Wielkanoc jest w wielkim niebezpieczeństwie! Jedynym ratunkiem okazuje się jeden z lisów. Czy można zaufać komuś, kto na co dzień obnosi się z rudą kitą? Oto początek wielkiej przygody, ale też lekcji o tolerancji, przyjaźni i wielkiej sile, jaką ma zgrana drużyna. Film był pełen zaskakujących akcji i trzymał widza w napięciu do ostatnich sekund. Wszyscy pełni wrażeń wróciliśmy do przedszkola.

Opracowała: A. Błaszczyk

Skip to content