Warsztaty bożonarodzeniowe w grupie Pszczółki

Święta Bożego Narodzenia to czas najpiękniejszy- pełen radości i wzruszeń, poprzedzony intensywnymi przygotowaniami. Również w naszym przedszkolu już na początku grudnia rozpoczęliśmy przygotowania do tego niezwykłego wydarzenia. W dniach 08-10.12.2021 r. zorganizowaliśmy w grupie III warsztaty bożonarodzeniowe. Dzięki zaangażowaniu naszych wspaniałych rodziców przedszkolna sala zamieniła się na moment w pracownię plastyczną, w której działo się wiele niesamowitych rzeczy. W rodzinnej atmosferze, powstały pełne uroku dekoracje świąteczne – skrzaty bożonarodzeniowe oraz świąteczne słoiczki. Zorganizowane warsztaty były niezwykle radosnym przeżyciem. Wszystkim towarzyszył dobry humor, radość z tworzenia świątecznych ozdób. Ta wspólna praca pozwoliła nam poczuć atmosferę przedświątecznych przygotowań. Serdecznie dziękujemy mamom: Kubusia, Igorka i Mikołaja za zaangażowanie, pomoc, wspaniale spędzony czas i wspólną zabawę.

Opracowała: I. Tomasiewicz-Matusiak

Skip to content